Do zastosowań wojskowych

Nagrzewnice Thermobile do zastosowań wojskowychThermobile dostarcza mobilne, wytrzymałe nagrzewnice idealne do zastosowań wojskowych i pracy w trudnych warunkach.

 

Nasze nagrzewnice są specjalnie zaprojektowane, aby utrzymać komfortową temperaturę w namiotach i tymczasowych schronieniach dla obozów personelu i szpitali polowych. Nagrzewnice Thermobile są opracowywane do zastosowań wojskowych, a także organizacji ratowniczych i humanitarnych.

 

 

 

 

 

 

Nagrzewnice Thermobile są łatwe w obsłudze, transporcie i montażu, a średnie temperatury na wylocie sięgają 50°C. Wyposażone są w wysokowydajny 91% wymiennik ciepła i wstępnie podgrzany zbiornik paliwa, który może pracować do 16 godzin, lub w zewnętrzne podłączenie dla dodatkowej pojemności.

 

Nagrzewnice dla wojska

 

Nagrzewnice mają moc od 3kW do 385kW. Są łatwe w utrzymaniu dzięki szerokiej gamie dostępnych części zamiennych, a dział badawczo-rozwojowy firmy może pomóc w tworzeniu niestandardowych produktów.

Dostępna jest szeroka gama akcesoriów do naszych nagrzewnic, w tym rękawy do transportu powietrza do użytku wewnątrz namiotów, rozdzielacze powietrza do łączenia wielu namiotów, system ostrzegania o CO i termostat.

Produkty Thermobile są opracowywane i produkowane w fabryce firmy, gdzie również przechodzą szczegółowe testy. Produkty są zawsze tworzone zgodnie z rygorystycznymi przepisami europejskimi, a także normami ISO 9001:2008 i EAC, a wszystkie modele posiadają oznaczenie CE.