O Thermobile

Thermobile1960

W 1959 r. otwarto oddział w Bredzie pod nazwą Kongskilde, gdzie w 1965 r. rozpoczęto produkcję pistoletów na gorące powietrze głównie dla sektora rolniczego.

lata 70. i 80. XX wieku

Jakość i niezawodność produkowanych urządzeń została bardzo dobrze przyjęta przez sektor rolniczy, a także inne sektory, takie jak budownictwo czy motoryzacja. Pistolety na gorące powietrze były wkrótce sprzedawane w całej Europie za pośrednictwem sieci dealerów.

 

 

 

 

 

Thermobile1990

W 1994 roku ta linia biznesowa w Kongskilde została przejęta przez Honing Beheer Groep, a nazwa została zmieniona na Thermobile Industries B.V. Biuro sprzedaży we Francji, Thermobile France Sàrl (TFR) i oddział w Wielkiej Brytanii, Thermobile UK Ltd. (TUK) , zostały następnie dodane.

2000

Sprzedaż kontynuowana do innych sektorów oraz coraz większej liczby krajów i terytoriów; nie tylko w Europie, ale także w Azji i Ameryce Północnej. Rozpoczęto również sprzedaż do importerów z własnymi modelami, kolorami i nazwami asortymentowymi, wszystkie produkowane przez Thermobile w Bredzie.

 

 

 

 

 

 

 

ThermobileDziś

Aby móc sprostać zwiększonemu zapotrzebowaniu, w spokojniejszym okresie letnim zapasy produkowane są głównie w oparciu o prognozy sprzedaży i w tym okresie powstaje wiele części modułowych i półfabrykatów, które przyspieszają montaż w okresie zimowym. Ponadto co roku na rynek wprowadzane są nowe termowentylatory, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom rynku. Zrównoważony rozwój odgrywa w tym coraz większą rolę.